• 2 % z dane / Adó 2 %-a

• Vážení Rodičia, Milí Priatelia, naše srdečné poďakovanie patrí všetkým Vám, ktorí ste nám prejavili dôveru a venovali 2 % z daní v prospech aktivít, ktoré organizujeme pre našich žiakov.

Prosíme Vás, aby ste ani tento rok nezabudli na naše deti. Podporte naše združenie s 2 % dane z príjmov fyzických a právnických osôb. Ďakujeme!

Tisztelt Szülők. Kedves Barátaink! Iskolánk és az iskola mellett működő szülői szövetség ezúton köszöni meg mindazon személyek adományát, akik a múlt évi adójuk 2 % - val támogatták intézményünk tevékenységét.

Ezúton kérjük Önöket, ha tehetik, az idén is támogassák szervezetünket. Segítségüket előre is köszönjük!

• Western Star Spring Time Classic

• Naši žiaci nezaháľajú ani počas prázdnin. Simona Kunovičová (IV.B) sa počas veľkonočných prázdnin zúčastnila súťaže Western Star Spring Time Classic vo Wiener Neustadt, kde so svojím koňom Doc Hollywood Bro vyhrali 3.miesto v kategórii Snaffle bit/ Hackamore (5&U) Non Pro II. Gratulujeme!

Tanulóink a szüneteik alatt sem tétlenkednek. A húsvéti szünet alatt Simona Kunovičová (IV.B) az ausztriai Wiener Neustadtban lovaglóversenyen vett részt, ahol Doc Hollywood Bro nevű lovával 3.helyezést értek el. Gratulálunk!